Wszyscy stęskniliśmy się za koncertami i różnego rodzaju eventami organizowanymi w przestrzeni publicznej. W tym roku po raz pierwszy od wielu miesięcy mamy okazję rozerwać się w towarzystwie innych osób, korzystając z pięknej, letniej pogody i słuchając muzyki na żywo. Wszystkich mieszkańców Biłgoraju i okolic zachęcamy do uczestnictwa w tegorocznym Chillout Festiwal.

Znakomita rozrywka w świetnej cenie

Chillout Festiwal to dwudniowe wydarzenie, które rozpocznie się już jutro (24 lipca). Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę przewidziane są występy wielu artystów z Polski i zagranicy. O oprawę muzyczną zadbają artyści z Ukrainy, Czech, USA i Australii. Nie zabraknie również muzyków z Polski.


Główną gwiazdą sobotniego koncertu będzie Czesław Mozil. W niedzielę w gronie innych artystów wystąpi John Porter. Chętni na udział w wydarzeniu mogą kupić bilety za pośrednictwem strony internetowej podanej na Facebooku Chillout Festiwal. Bilet na wybrany dzień festiwalu kosztuje 50 zł. Korzystniejszą opcją jest zakup karnetu na dwa dni (sobotę i niedzielę). Wtedy koszt biletu wynosi 80 zł. Warto wspomnieć, że dzieci do lat 12 wchodzą za darmo pod opieką osoby dorosłej.

Muzyka, leżaki i napoje

Koncerty na Chillout Festiwal w Biłgoraju odbędą się w towarzystwie świetnej atmosfery i znakomitej oferty napojów i jedzenia. Do dyspozycji uczestników koncertu są też hamaki i leżaki w dużej ilości. W ten sposób można skorzystać z prawdziwej atmosfery relaksu i zapomnienia, jak na Chillout Festiwal przystało.


Wydarzenie jest organizowane w ścisłym reżimie sanitarnym, dlatego uczestnicy nie muszą obawiać się o swoje zdrowie. Bilety wciąż są dostępne, ale ilość miejsc jest ograniczona, dlatego nie warto zwlekać z zakupem wejściówek na ostatnią chwilę.