Mieszkanki Biłgoraja z pewnością ucieszy fakt, że w mieście pojawił się sklep z modną odzieżą damską plus size. Od teraz kobiety noszące większe rozmiary będą mogły z łatwością znaleźć stylowe i piękne ubrania bez przeszukiwania całego internetu.

Sklep z damską odzieżą dla puszystych

Kilka dni temu w Biłgoraju miało miejsce wielkie otwarcie. Przy Placu Wolności otworzono sklep stacjonarny marki Karko. Właścicielką butiku, a zarazem projektantką sprzedawanych w nim ubrań jest Joanna Karkowska. Ubrania marki cieszą się dużą popularnością w całym kraju, a teraz mieszkanki Biłgoraja będą miały łatwy dostęp do najnowszych perełek odzieżowych.

W sklepie dostępne są ubrania w naprawdę szerokim przekroju rozmiarów. Coś dla siebie znajdą tu kobiety noszące różne rozmiary: od 38 do 56. Dużym plusem sklepu Karko są naprawdę rozsądne ceny. W sieci można trafić na liczne promocje, które prawdopodobnie będą dostępne również w sklepie.

Szybki przegląd ubrań sklepu utwierdził nas w przekonaniu, że ubrania projektu pani Joanny są naprawdę stylowe i kobiece, a oferta szeroka. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie!

Problem z odzieżą plus size w sklepach

Coraz więcej ludzi w Polsce zmaga się z otyłością i wcale nie jest to kwestia złej relacji z jedzeniem. Warto zwrócić uwagę na to, jak bardzo spadła jakość spożywanych przez nas posiłków i produktów spożywczych. Do tego dochodzi również siedzący tryb życia, którego nie unikną osoby pracujące na określonych stanowiskach.

Największym sprzymierzeńcem otyłości są hormony. Zaburzona gospodarka hormonalna sprzyja tyciu i utrudnia zrzucenie wagi. O prawidłowej diecie możecie poczytać na stronie: Głodni.pl. Tymczasem przyjrzyjmy się problemom z odzieżą plus size.

W sklepach trudno jest dostać większe rozmiary modnych ubrań, bo producentom nie opłaca się ich szyć. Osoby puszyste wciąż są traktowane jak mniejszość, dla której nie opłaca się szyć ubrań, które po prostu będą zalegały na magazynie. Producentów znanych sieci odzieżowych interesuje zysk, a nie zadowolenie klientów.