W poniedziałkowe popołudnie, 17 czerwca, świadkowie w centrum Józefowa byli zmuszeni obserwować niepokojące zdarzenie drogowe. W wyniku kolizji dwóch samochodów osobowych, konieczna była natychmiastowa interwencja służb ratunkowych, w tym policji, straży pożarnej i zespołu ratownictwa medycznego.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 18.00, na skrzyżowaniu ulic Krótkiej i Biłgorajskiej w Józefowie. Nieszczęśliwy incydent drogowy zaangażował dwa pojazdy osobowe: renault i opel.

Służby ratunkowe zostały natychmiast powiadomione o zdarzeniu i szybko skierowane na miejsce kolizji. Zgłoszenie dotarło do policji, straży pożarnej oraz zespołu ratownictwa medycznego, które podjęły wszelkie niezbędne kroki w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników zdarzenia oraz innych użytkowników dróg.

Asp. Joanna Kilmek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju udzieliła naszemu portalowi informacji na temat zdarzenia. Dwa osoby, które podróżowały renaultem, musiały zostać przewiezione do szpitala w wyniku odniesionych obrażeń.