Nawet najlepsze tory wyścigowe wymagają od czasu do czasu modernizacji, zwłaszcza jeśli są chętnie użytkowane. Mieszkańcy miasta zwrócili uwagę na biłgorajski autodrom, który wymaga pilnego odnowienia. W celu przyspieszenia inwestycji zorganizowano petycję, którą mieszkańcy miasta, a także okoliczni użytkownicy toru, mogą podpisywać online.

Biłgorajski autodrom — duma miasta


Tor znajdujący się przy ulicy Motorowej w Biłgoraju, potocznie nazywany autodromem, jest stale użytkowaną, popularną częścią miasta. Torem zainteresowani są przede wszystkim miłośnicy wyścigów samochodowych, a także osoby, które uczą się jeździć. Jak wiemy, takich osób w okolicy nie brakuje.

Służący przez dziesięciolecia biłgorajski autodrom obecnie wymaga renowacji. Lata wyścigów, czy nauki jazdy mocno nadszarpnęły trasę, które popularność nie osłabła. Nikogo zatem nie dziwi wspaniała inicjatywa członków organizacji Automobilklub, którzy postanowili zorganizować petycję. Cel petycji: modernizacja toru wyścigowego w Biłgoraju. Członkowie klubu sądzą, że w ten sposób uda nam się zwrócić uwagę władz powiatu, tym samym czyniąc remont popularnej w Biłgoraju trasy bardziej prawdopodobnym.

Petycję można podpisywać online


Petycja jest już gotowa i można znaleźć ją na stronie petycjeonline.pl. Warto poświęcić minutkę i ją podpisać! Jak argumentują członkowie klubu Automobilklub, biłgorajski autodrom jest jedynym tego typu miejscem w regionie. Modernizacja i naprawa uszkodzeń toru jest nie tylko kwestią estetyki, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. Według członków organizacji i stałych uczestników toru autodrom w Biłgoraju ma szansę stać się wizytówką miasta i zdecydowanie warto w niego zainwestować.

Mamy nadzieję, że petycja przyniesie skutek i wkrótce doczekamy się modernizacji toru przy ulicy Motorowej w Biłgoraju!