Biłgoraj dba o mieszkanki płci pięknej, o czym świadczy kolejna, siódma edycja Biłgorajskiego Kina na Obcasie. Dzień, w którym kobiety przynajmniej na chwilę mogą oderwać się od swoich obowiązków, wyznaczono na 28 sierpnia. Wydarzenie przyciągnęło liczne grono zainteresowanych!

Motto wydarzenia: Najlepsza wersja siebie

Coraz więcej mówi się o tym, że nie musimy dążyć do określonego ideału, stawać się kimś innym, by móc docenić swoją wartość. Dąż do najlepszej wersji siebie i nigdy nie zapominaj, że na każdym etapie tej drogi jesteś tak samo ważna i warta szacunku.

Kobiety zdecydowanie za mało czasu poświęcają sobie, dlatego Biłgorajskie Kino na Obcasie jest świetną inicjatywą, która uczy kobiety, że jak sobie zrobią dzień wolnego od obowiązków, to świat się nie zawali. Na ten dzień zaplanowano uroczysty bieg, warsztaty taneczne, spotkanie z aktorką Karoliną Gorczycą, jarmark z rękodziełem i pokaz kinowy.

Spotkanie z biłgorajską aktorką

Pojawienie się znanej aktorki Karoliny Gorczycy, która pochodzi z Biłgoraja, z pewnością zachęciło wiele kobiet do wzięcia udziału w wydarzeniu. Aktorka dała sygnał do startu, tym samym rozpoczynając bieg otwierający Biłgorajskie Kino na Obcasie.


Następną atrakcją dnia było spotkanie z aktorką, która opowiadała o latach spędzonych w Biłgoraju. Nie zabrakło również ciekawostek z pochodzących z życia zawodowego Karoliny Gorczycy. Warto wspomnieć, że w domu aktorki nikt nie wierzył w jej karierę. Tym bardziej więc imponuje fakt, że kobieta jest obecnie jedną z bardziej znanych polskich aktorek, która ma za sobą główne role w najpopularniejszych produkcjach.

Upór aktorki i jej sukces to znakomita inspiracja dla kobiet, które nigdy nie powinny rezygnować ze swoich marzeń. Nasze poczucie własnej wartości nie powinno zależeć od tego, co mówią o nas inni. Warto o tym pamiętać i nie rezygnować ze swoich pasji, bo ktoś będzie uważał, że nie mają one sensu.

Biłgorajskie Kino na Obcasie zakończył seans filmowy. Mamy nadzieję, że kolejne edycje wydarzenia będą tak samo ciekawe, jak tegoroczna!