Wiesław Różyński, pełniący funkcję wójta gminy Biłgoraj oraz lider formacji Trzeciej Drogi w okręgu numer 7, odmawia na razie komentowania wyników wyborów do Sejmu i Senatu, które płyną z komisji wyborczych. Na wszelkie pytania odpowiada jedynie, że w tym momencie nie zamierza składać żadnych komentarzy. Warto dodać, że wieczór wyborczy Różyński spędził w centralnym sztabie Komitetu Wyborczego lokalizowanym w Warszawie.

Dodatkowo, po ogłoszeniu wyników sondażowych nie udało się nam nawiązać kontaktu z kandydatką Prawa i Sprawiedliwości z regionu biłgorajskiego – Beatą Strzałką.

Różyński, który startował w wyborach jako kandydat na posła, po publikacji wstępnych wyników wyraźnie unika jakichkolwiek komentarzy na ich temat. Stanowczo podkreśla, że o swoim ewentualnym sukcesie zamierza mówić dopiero wtedy, gdy wszystkie głosy zostaną dokładnie przeliczone. Tymczasem wyraża swoją wdzięczność dla mieszkańców okręgu za oddane na niego głosy, jak również za te, które trafiły na jego koleżanki i kolegów z listy. Zadeklarował również, że pełny komentarz na temat wyników wyborów udzieli dopiero w momencie, gdy zostaną one ostatecznie potwierdzone.