Przykra wiadomość dochodzi do nas z trasy S19 w pobliżu miejscowości Nienadówka, leżącej w powiecie rzeszowskim. W wyniku groźnego zdarzenia drogowego, do którego doszło na tej trasie, jedna osoba nie żyje, a druga została hospitalizowana.

Preliminarne ustalenia wskazują, że kierowca osobowego volkswagena, z nieznanych przyczyn, stracił kontrolę nad pojazdem. Przeniósł się on na pas ruchu przeznaczony dla nadjeżdżającej z naprzeciwka ciężarówki marki Daf. Bezpośrednia konfrontacja między dwoma pojazdami była nieuchronna, po czym volkswagen utracił stabilność i wpadł do przydrożnego rowu.

Jednak to nie koniec dramatycznej sekwencji zdarzeń. Ciężarówka Daf, którą prowadził sześćdziesięcioletni mężczyzna z Biłgoraja, zderzyła się także z innym pojazdem tej samej marki nadjeżdżającym z przeciwległej strony.

Niestety, kierujący volkswagenem nie przeżył tego tragicznego wypadku. Druga ofiara, pasażerka samochodu, została natychmiast przetransportowana do najbliższego szpitala. Sytuacja ta stanowi smutne przypomnienie o ciągłym niebezpieczeństwie na drogach.