27 lipca w Biłgoraju odbyło się niecodzienne wydarzenie — targi ślubne, które na świecie cieszą się dużą popularnością. To widowiskowe wydarzenie ma również swoją praktyczną stronę, o czym mogli przekonać się narzeczeni w Biłgoraju. Planowanie ślubu jeszcze nigdy nie było tak proste!

Spontaniczna decyzja o targach ślubnych

Niewątpliwie wielkie wydarzenie, jakim są targi ślubne, zostało zorganizowane w Biłgoraju dość spontanicznie. Organizatorzy krótko po tym, jak dostrzegli potencjał miasta, zabrali się za przygotowywanie eventu, co zajęło około 2 miesiące. Podczas lipcowej premiery nie zabrakło wystawców i oglądających.


W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji pojawili się między innymi styliści fryzur, cukiernicy, dekoratorzy, a wisienką na torcie były oczywiście suknie ślubne. Ogólnie na biłgorajskich targach ślubnych pojawiło się około 40 wystawców. Było zatem co oglądać!

Po co organizowane są targi ślubne?

Każdy, kto ma za sobą ślub i wesele, nawet jeśli były to skromne uroczystości dla rodziny, wie, ile czasu zajmuje organizacja całej uroczystości. Sam wybór garnituru i sukienki zajmuje wiele dni, ponieważ trzeba odwiedzić wiele sklepów, by wybrać coś w swoim guście i w odpowiedniej cenie. Poza organizacją sali na przyjęcie pozostaje również jej wystrój i kwestia menu dla gości. Para młoda chce mieć na ślubie także wymarzony tort. To tylko przykłady z listy wielu punktów, którymi trzeba się zająć podczas organizacji własnego ślubu.


Targi ślubne przyciągają wystawców z różnych obszarów organizacji ślubnej. Dzięki temu narzeczeni mogą w podczas jednej wizyty zdecydować, z których usług będą chcieli skorzystać. Wystarczy wziąć wizytówkę wystawcy i umówić się z nim na konkretne usługi. To proste, wygodne i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu.


Warto również wspomnieć o wyjątkowych walorach wzrokowych. Targi ślubne są po prostu piękne i interesujące. Z każdej strony jesteśmy przyciągani znakomitymi widokami, a to w postaci zjawiskowych sukien ślubnych, tortów, czy dekoracji.