Fundacja Bambini Dzieciom z Biłgoraja kontynuuje swoją niezwykłą misję niesienia pomocy podopiecznym z dwóch placówek dla dzieci w Zwierzyńcu. Jest to część corocznej inicjatywy o nazwie „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”, w ramach której organizowane są specjalne paczki dla maluchów. Wciąż jest otwarta możliwość dołączenia do tej szlachetnej akcji i zyskania tytułu Świętego Mikołaja.

W obu domach dziecka, oznaczonych jako nr 1 i nr 2, najmłodsze spośród mieszkańców to niemowlęta, które mają zaledwie miesiąc (jest ich dwoje). Większość dzieci tam przebywających jest w wieku szkolnym, ale są też nastolatkowie, którzy w przyszłym roku będą stawiać pierwsze kroki ku samodzielności.

Dzieci te wysłały listy do Świętego Mikołaja, opisując lub rysując swoje marzenia i potrzeby. Najmłodsze spośród nich pragną zabawek, rowerków czy fotelików samochodowych. Starsi natomiast marzą o modnych ubraniach czy strojach narciarskich. Dzieci, które wkrótce będą musiały rozpocząć samodzielne życie, potrzebują takich rzeczy jak walizki na podróże, kuchenka mikrofalowa, garnki i talerze, które okażą się niezbędne po opuszczeniu domu dziecka.

Wszyscy, którzy pragną wesprzeć tę akcję, mogą podarować vouchery na dowolną kwotę do sklepów z odzieżą, kosmetykami czy sprzętem AGD. Vouchery można dostarczyć bezpośrednio do siedziby Fundacji Bambini Dzieciom znajdującej się przy ulicy Żołnierzy Wojska Polskiego 4 w Biłgoraju.