Biłgoraj, nasz ukochany dom, przeszedł przez wiele transformacji w ostatnim czasie. Zauważalne są liczne inwestycje, które znacznie usprawniły jakość życia w mieście – od infrastruktury transportowej po obiekty publiczne i miejskie parki. Niezaprzeczalnym jest, że za te zmiany winniśmy być wdzięczni obecnej i poprzednim władzom miasta, zarówno burmistrzom, jak i radnym Rady Miasta.

Chociaż pięknie wyremontowane chodniki i ulice oraz imponujące budynki publiczne cieszą oko, zdajemy sobie sprawę, że to tylko początek drogi do prawdziwej przemiany Biłgoraja. Potrzebujemy spojrzenia na nasze miasto z nowej perspektywy i konsekwentnej pracy nad jego rozwojem pod kątem gospodarczym, kulturalnym i sportowym.

Zdajemy sobie sprawę, że musimy podejmować działania, które sprawią, że młodzi ludzie będą chcieli przebywać i osiedlać się w Biłgoraju. Nasza misja to stworzenie miasta przyjaznego dla młodych par, dzieci i młodzieży. Miejscowości, która stanie się miejscem, gdzie osoby w sile wieku będą mogły rozwijać swoje kariery zawodowe, kulturalne i sportowe. Miejscem, które również zatroszczy się o swoich seniorów. Naszym celem jest, aby Biłgoraj ponownie stał się liderem gospodarczym w regionie, a nazwa naszego miasta kojarzyła się z określeniem „miasto przedsiębiorców”.

W związku z tym, jak informuje Bulicz, który wystartował w ostatnich wyborach, Biłgoraj przechodzi obecnie przez okres spowolnienia gospodarczego. Firmom brakuje chęci do inwestowania, przedsiębiorcy są ostrożni, a coraz więcej lokali jest dostępnych do wynajęcia. Firmy rozważają poważnie przeniesienie swojej działalności do bardziej atrakcyjnych lokalizacji na południu Lubelszczyzny. Bulicz mówi o konieczności „zmiany kierunku”.

Podkreśla, że potrzebujemy świeżego spojrzenia i poszukiwania nowych dróg współpracy i rozwoju, które przyniosą korzyści dla Biłgoraja i jego mieszkańców. Chcemy, aby podatki pozostawały w naszym mieście i były przeznaczane na konkretne inwestycje napędzające gospodarkę Biłgoraja. Bulicz zapewnia, że ma plan jak to osiągnąć. Jako młody, otwarty człowiek z doświadczeniem, dobrze rozumie problemy naszego miasta i jak ważny jest jego gospodarczy rozwój.