Ogromne szczęście w niespodziewanym nieszczęściu miała jedna osoba, która uczestniczyła w wypadku drogowym na trasie między Panasówką a Hedwiżynem. Samochód, z nieznanych jeszcze dokładnie powodów, znalazł się poza drogą, lądując w przydrożnym rowie. Zgodnie z początkowymi informacjami przekazanymi przez PSP Biłgoraj do redakcji Nowej Gazety Biłgorajskiej, w wyniku tego zdarzenia jedna osoba doznała obrażeń.

Wypadek miał miejsce tuż przed godziną 22, czyli w czasie, gdy na drogach panuje raczej spokój i nie ma dużego natężenia ruchu, zwłaszcza na terenie powiatu biłgorajskiego. Przyczyny, które doprowadziły do dachowania pojazdu, na razie są nieznane i stanowią temat do ustalenia przez funkcjonariuszy policji.

Przez pewien czas na odcinku drogi wojewódzkiej przed Panasówką wprowadzono ruch wahadłowy. Obecnie jednak sytuacja jest już stabilna i droga jest ponownie dostępna dla kierowców. Służby ratownicze musiały interweniować na miejscu wypadku, aby udzielić pomocy poszkodowanemu kierowcy – relacjonują strażacy z Biłgoraja.